گروهک ,کشته ,منافقین ,شلیک ,تروریستی ,حمله ,گروهک منافقین ,گروهک تروریستی 

به گزارشخبرگزاری مهر به نقل از منابع خبری، «حسین ابریشمچی» شکنجه گر معروف منافقین در حمله شب گذشته به اردوگاه این گروهک تروریستی در بغداد به درک واصل شد.

همچنین در این عملیات ۲۲ نفر دیگر از اعضای اصلی این گروهک ازجمله مهدی توکل، بهزاد میرشاهی، حسن اداوی، رجب محمدی، رضا وادیان، شریف ویسی، حسین سرو آزاد، احمد مسچیان، جاسم قصیر، ابوطالب هاشمی، حمید دهقان، کیومرث یوسفی، حسین گندمی، نیره ربیعی وجواد سالاری کشته شدند.

ابریشمچی عامل اصلی جنایت عملیات مهندسی این فرقه تروریستی بود که ٦ نفر را با شکنجه به طرز فجیعی به شهادت رساند.

گروهک منافقین می گوید ۲۳ نفر از اعضایش کشته و شماری دیگر زخمی شده اند. بر این اساس دو نفر از کشته شده ها بر اثر اصابت موشک هنوز شناسایی نشده اند.

فرماندهی عملیات بغداد تایید کرده است که اردوگاه لیبرتی شامگاه پنجشنبه هدف حمله ۱۵ راکت کاتیوشا قرار گرفته است، این در حالی است که گروهک منافقان می‌ گویند ۸۰ راکت به محل استقرار اعضای این گروهک شلیک شده است.

طبق اعلام منابع آگاه این موشکها از منطقه «البکریه» از توابع شهرستان ابوغریب شلیک شدندکمپ «لیبرتی» مقر عناصر گروهک تروریستی منافقین است که پس از تعطیل شدن پادگان اشرف به آنجا منتقل شدند.

مقامات عراق نیز از کشته شدن دستکم سه نظامی این کشور در حمله به کمپ لیبرتی خبر دادند و افزودند: ۱۶ نظامی عراقی دیگر در اثر شلیک این راکت‌ ها زخمی شدند.شکلک های محدثه

منبع اصلی مطلب : وطن فروشان و خائنین
برچسب ها : گروهک ,کشته ,منافقین ,شلیک ,تروریستی ,حمله ,گروهک منافقین ,گروهک تروریستی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : ۲۳ عضو گروهک منافقین به هلاکت رسیدند/«ابریشمچی» در بین کشته شدگان